Корзина
60 отзывов
Контакты
Гранд ДК
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380985213035
+380668827896
+380676363553
+380668826896
Менеджер
УкраинаДнепропетровская областьДнепрУл. Строителей, 34
Сайт компании https://stinex.com.ua
E-mailstinex.info@gmail.com
Карта

Электрические обогреватели тм Stinex, CERAMIC

Обігрівачі типу Ceramic (назви моделей: Ceramic (S), Ceramic (S+), Ceramic (T), TOWEL Ceramic, Ceramic (ML), Ceramic (IF) ). Обігрівачі керамічні, панельного типу - керамічна панель, яка виконана з металевого корпусу коробчатої конструкції з керамогранітом. Є теплоакумулюючім типом обігрівачів. Має дві нагріваючих поверхні (лицьова та зворотня частини). Температура нагріву поверхні 75-80 градусів Цельсія.

Ceramic (S) – Ceramic standart. Стандартна модель, яка виготовляється вже на протязі тривалого часу. Особливості – праве підключення за допомогою клемної колодки. Мережевий шнур іде в комплектації, але може бути не приєднаний до обігрівача, в залежності від використаної упаковки.

Ceramic (S+) – Ceramic standart plus. Відрізняється від стандартної моделі наявністю вимикача on/off з індикацією роботи. Мережевий шнур приєднаний до обігрівача.

Ceramic (T) – Ceramic Thermo-control. Обігрівач обладнаний вбудованим терморегулятором. В залежності від модифікації терморегулятора, додатково позначається – (2L), (4L), (SH) чи інше.

TOWEL Ceramic. Крерамічна рушникосушарка. Виготовляється на базі моделей Ceramic 250/220 (S), Ceramic 500/220 (S+) та Ceramic 500/220-T(2L).

Ceramic (ML) - Ceramic mounted line. Плінтусні керамічні обігрівачі. Завдяки своєї конструкції можуть зрощуватися в одну лінію загальною потужністю до 3000 Вт.

Ceramic (IF) – Ceramic in floor. Підлоговий обігрівач. Виготовляється на базі моделі Ceramic 250/220 (S). Особливість - можливість використання для підігріву ступень ніг в прохолодних приміщеннях. Має регулятор потужності від 50 до 250Вт., що дозволяє регулювати інтенсивність нагріву.

 

facebook twitter
в виде галереив виде списка
1 2
Экономичные электрические обогреватели Towel, COMBIE, Ceramic, PLAZA Ceramic, PLAZA керамические обогреватели, конвектора, электрические обогреватели,  настенные, маломощные, экономные, обогреватели мягкой теплоты. обогреватели от производителя. [Stinex]